A+ R A-
Wednesday, 05 June 2013 08:17

У Facebook почали банити за контент на секс-тематику

Rate this item
(0 votes)

У соцмережі заборонили 4 сторінки, які наповнювалися контентом сексуальної тематики.


Англійських студентів викрили у постингу на Facebook контенту сексуального характеру.


Відтак, соцмережа заблокувала спільноти, де молодь оцінювала своїх статевих партнерів за шкалою від одного до десяти, при цьому вказуючи ім'я коханця, повідомляє The Telegraph.

Як мінімум чотири сторінки під ім'ям Rate Your Shag (Оціни свій секс), запущені в містах Ньюкасл, Уорвік, Ноттінгем і Лафборо, були заборонені після скарг користувачів, які вважають себе ображеними.

Керівники цих спільнот пропонували оцінити свого сексуального партнера за десятибальною шкалою за низкою критеріїв, серед яких були такі, як "ініціативність", "техніка", "бажання експериментувати".

Також схвалювалися "коментарі та чутки", проте ім'я авторів не уточнювалося, на відміну від героїв таких повідомлень.

Членам однієї із цих спільнот, а саме групи з Лафборо, пригрозили покаранням за некоректну поведінку. На оновлення цієї сторінки за декілька днів його існування підписалися близько 2500 осіб.

"Ми даємо можливість кожному дізнатися, хто в ліжку хороший, а хто не дуже. Просто заради веселощів, жодних образ. У випадку, якщо вам здається, що коментарі несправедливі, дайте нам знати", - зазначалося в описі групи.

В Університеті Лафборо вже попередили студентів про те, що за коментарі в секс-рейтингах їх очікує виключення з вузу. "Ми зробимо всі необхідні адміністративні заходи", - наголосили представники вишу.

За матеріалами ТСН

Last modified on Wednesday, 05 June 2013 08:28

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated.
Basic HTML code is allowed.

On-line запрос